Modern Warfare 2? Doe mee met het P4DH team!

Published on November 21st, 2009

Hoi, ik ben Hans Brandenburg en ook ik ga mee als Packer!

Ik heb mischien een intressant plan:

Ik speel zelf sinds vorige week Modern Warfare 2. Ik denk dat er onder ons groepje gamers, wel meer mensen zijn die dit spel een kans hebben gegeven! En ik zou eigelijk een team willen vormen (5 man). Om ons aan te melden voor de MW2 qualifier op Dreamhack. Ik ben dus opzoek binnen ons groepje Intel DreamHack reizigers, naar COD fanaten, die de nieuwe game al aardig kennen, en mee willen doen aan het Intel Pack4DreamHack Team.

Ik ben nog opzoek naar 4 spelers! In de qualifier doet zelfs al het “pro team” Fnatic mee!
Het is dus zowiezo erg vet om hier aan mee te doen. Aarzel niet, we hebben zo goed als een hele dag op de lan zelf om te oefenen, en aan elkaar’s spel te wennen. Je hoeft geen enorm fanatieke speler te zijn!

Meedoen? Meld je aan op http://esport.dreamhack.se
Meld jezelf aan bij ons team. http://esport.dreamhack.se/teams/view/5656
Voeg mij toe op xfire: Rcthans
Of op msn: hansb [at] live [dot] nl

Be Social! Share with your friends!

Comments

 1. Posted by stefan on November 22nd, 2009, 11:07

  Mijn laptop gaat dat niet draaien! Hoop dat het lukt om een team bij elkaar te krijgen.

 2. Posted by kaazZ on November 22nd, 2009, 20:28

  Goed idee ! ons team teamcosmos zocht ook nog 1 speler :) we zijn met zn 4en ik frenko nuncaut en goldenflame, wij willen denk wel joinne :)
  schrijf je ff in op onze forum @ cosmos-lan.nl dan kunnen we de dingen verder bespreken :)

 3. Posted by Goldenflame on November 23rd, 2009, 13:11

  Ja inderdaad :), en ik denk dat wel zelfs een kans maken als zij net zo goed zijn als die clans online :P.

 4. Posted by Goldenflame on November 24th, 2009, 14:10

  Het is in princiepe rond nu 😀 we hebben 5 man ;). Ik heb echt zin in een MW2 compo! Hoop dat het net zo goed gaat als dat het online gaat :P. (als mijn K/D ratio maar hoger is dan 1 vind ik alles best :P)

 5. Posted by Oreios on November 17th, 2013, 14:07

  Alle succes toegewenst!

Reply

-